הגעתם לאתר הרשמי של הקרן הפילנטרופית "צ'אנס לחיים". הקרן הוקמה במטרה לסייע בגיוס תרומות לטיפולים, שיקום ותמיכה בילדים עם מחלות אונקולוגיות מורכבות ממקורות שונים, תסמונת גולדנהר ומיקרוטיה – יתומים, ילדי אומנה וילדים ממשפחות מעוטות יכולת.

המחלות בהן מתמקדת פעילות הקרן:

מחלות ילדים אונקולוגיות: כל שנה מתגלים 400,000 מקרים חדשים ולכן כל סיוע משמעותי מאד!

תסמונת גולדנהר: פגם מולד נדיר שמתבטא בפגיעה במבנית לרוב בצד אחד של אזור הפנים עם מומים באפרכסת ובאוזן הפנימית, האף, החך הרך, השפה והלסת התחתונה. תסמונת זו שייכת למשפחת פתולוגיות גולגולת מולדות בשם מיקרוסומניה קרניו-פציאלית. מבחינה סטטיסטית, המחלה פוגעת ב-1 מתוך 25,000 תינוקות.

מיקרוטיה – פגם מולד שמתבטא באפרכסת אוזן מעוותת, קטנה מדי או חסרה. סטטיסטית, מדובר במקרה אחד על כל 10,000-8,000 תינוקות. מיקרוטיה יכולה להיות חד-צדדית ודו-צדדית. ניתן לשקם את האפרכסת בתנאי שאין פגיעה במבני האוזן הפנימית והשמיעה נשמרה.

הכירו את אריאלה בלובשטיין, מייסדת הקרן לילדים, נערה צעירה, שעשתה בעצמה דרך ארוכה בתור מאובחנת עם תסמונת גולדנהר ומיקרוטיה ובהמשך גם עם מדולובלסטומה.

מטרות הקרן הפילנטרופית "צ'אנס לחיים"

  1. להבין את הצרכם של כל אחד מהילדים שפונים אלינו ולהתאים להם את הטיפול הטוב ביותר.
  2. לדאוג שכל אחד מהמטופלים שלנו והמלווים שלהם יוכלו להגיע לכל הטיפולים ובמקרה הצורך לדאוג להם לכל המסמכים הדרושים (ויזות, דרכונים וכד') במידה ויש צורך לעבור טיפולים במדינה אחרת, לדאוג להם למקום מגורים והסתגלות לתנאים חדשים.
  3. לסייע לכל אחד מהילדים-המטופלים באיתור הרופאים הכי טובים שמתמחים במחלה ספציפית שלהם.
  4. לפתח תוכנית לימודים ופנאי לילדים המאושפזים במחלקות אונקולוגיות וליישם אותן באופן קבוע.
  5. לייצר תנאים שיאפשרו לכל אחד מהילדים-המטופלים להשלים את חומר הלימוד שהם הפסידו בזמן אשפוז.
  6. לעקוב באופן קבוע אחרי פיתוחים ומחקרים חדשים בתחום המחלות הנ"ל.

פעילות הקרן שלנו לא מתמקדת אך ורק בסיוע פיננסי. אנחנו ב-"צ'אנס לחיים" דואגים לבטיחות של כל אחד מהמטופלים שלנו ומלווים אותם לאורך כל תקופת המחלה.

לדאוג לטיפול אישי עבור כל מי שפונה אלינו לעזרה ולסייע להם לשפר את איכות חייהם.

הקרן שלנו מגייסת תרומות כספיות מאנשים פרטיים, חברות וארגונים. אנחנו פועלים למען העלאת המודעות למחלות שהוזכרו לעיל הן בקרב הציבור הרחב והן בקרב מערכת הבריאות.

הקרן הפילנטרופית שלנו נפתחה במטרה לגייס תרומות כספיות מאנשים פרטיים, חברות וארגונים, תמיכה סוציאלית והעלאת מודעות למחלות שהוזכרו לעיל בקרב הציבור הרחב ומערכת הבריאות. כל תורם, ארגון או אדם פרטי, זכאי לקבל הטבת מס בהתאם לאמור בסעיף 46 של פקודת מס הכנסה.

אנחנו עושים כל מאמץ כדי להעניק לכל ילד שזקוק לכך, צ'אנס לחיים!